Daily guide to flourishing life

O MAGAZYNIE

Oporanq

Oporanq to magazyn online dla młodych, kreatywnych Polek, zainteresowanych karierą i aktywnym stylem życia, które pragną budzić się z uśmiechem na twarzy. To miejsce, w którym rządzi kobiecy zapał i energia. 

Znajdziesz tu tematy związane z pracą, wyglądem, stylem życia i wystrojem wnętrz. Wszystko po to, aby zapewnić Ci zdrową dawkę codziennych inspiracji, byś mogła czerpać z życia pełnymi garściami.

#smile    #active   #empower

O TEAMIE

Joanna Mania

Chce żyć w świecie rządzonym przez szczęśliwe i spełnione kobiety, w którym każda zajmuje się tym, co sprawia jej najwięcej radości. 

Konsekwentnie dąży do wyznaczonych sobie celów, choć jej ścieżka zawodowa nie zawsze usłana była różami. Zależy jej na tym, by na Oporanq nawiązać dialog z dziewczynami, dla których kariera również stanowi ważną część życia.

Pisze tu na tematy związane z wyglądem i wystrojem wnętrz. Na co dzień mieszka w Amsterdamie, który urzekł ją swoją otwartością i dynamiką, a także architekturą i designem.

Joanna Oprawa-Karwat

Z wykształcenia inżynier, z natury artystka, z powołania psycholożka. Wierzy w przyciąganie przeciwieństw, wolność zawodową i w sens poszukiwania. Dąży do własnego 3xP, za czym stoi pisanie, podróżowanie i pomaganie, bo takie połączenie oznacza dla niej życie i pracę z pasją. Popiera kobiece inicjatywy, dlatego zaangażowała się w projekt Oporanq. Ma słabość do mocnej kawy i kuchni tajskiej.

Nat Glesmann

W serii artykułów NATtzwyczajnie bierze na tapetę wyzwania i przygody, związane z przeprowadzką do innego kraju, a także temat samego podróżowania.

Jej pasja do podróży narodziła się podczas wymiany studenckiej w Grecji. Od tamtej pory pomieszkiwała w wielu miejscach na świecie, takich jak Nowa Zelandia, czy Hiszpania. Aktualnie przebywa w Poznaniu, gdzie planuje kolejne duże i małe eskapady, i pisze. Zawodowo i dla przyjemnosci. 

Wierzy w inspirującą moc słowa, która niejednokrotnie zaprowadziła ją w ekscytujące miejsca i doprowadziła do wielu życiowych zmian, zawsze na lepsze!

Ta strona korzysta z plików cookies, w celu polepszenia jakości świadczonych usług, kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich przechowywanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej

OK, zamknij

Subskrybenci list mailingowych mają w każdym momencie możliwość rezygnacji
z otrzymywania listów elektronicznych.

{{current.fullname}}

{{current.description}}

{{current.experience}}


Aby zobaczyć stronę obróć orientację
telefonu na pionową.